Saffron Code

شرکت دانش بنیان نرم افزار گستر زعفران

 

شرکت دانش بنیان نرم افزار گستر زعفران، دارنده کیت توسعه نرم افزار بومی در ایران به نام زعفران کد می باشد که در سال ۲۰۱۵ تاسیس شده است. کیت زعفران کد که با سرمایه گذاری توسعه کسب و کار MTeam طی بیش از ۵ سال توسعه یافته است، علاوه بر تطابق کامل بر زبان فارسی، تقویم شمسی و انواع کتابخانه های کاربردی دیگر، به لحاظ بصری نیز توانایی پشتیبانی از طیف گسترده ای از ویژگی های گرافیکی را دارا می باشد. زعفران کد یک SDK تولید نرم افزار موبایل بوده که به واسطه ی مولتی پلتفرم بودن، محیط مشترک طراحی گرافیکی و تولید نرم افزار و صد ها کتابخانه آماده، سرعت تولید نرم افزار های اندروید، آی او اس و دسکتاپ را چندین برابر افزایش می دهد. شرکت نرم افزار گستر زعفران علاوه بر مسئول توسعه و پشتیبانی از این مجموعه، آموزش منابع انسانی متقاضی را نیز بر عهده دارد.

کیت توسعه نرم افزار زعفران کد با داشتن قابلیت های فراوان همچون مالتی پلفترم بودن و چند زبانه بودن مورد توجه بسیاری از افراد اهل فن حتی خارج از مرزهای ایران نیز قرار گرفته است. این پلتفرم که تولید نرم افزارهای موبایل تا ۱۶ برابر سریع تر می کند علاوه بر مشتریان بسیار که اکثرا فریلنسر و یا شرکت های کوچک هستند، نظر سرمایه گذاران بزرگی را نیز به خود جلب نموده است.

این شرکت دانش بنیان همچنین با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دوره های آموزشی رایگان خود را نیز برگزار می نماید. هدف این دوره آموزش و اشتغالزایی برای فریلنسرها در داخل ایران است.

 

مشاهده وبسایت:

http://saffroncode.ir

 


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی