شتابدهنده دانش بنیان سیوان

شرکت شتابدهی هوشمند پیشگام سیوان

شتابدهنده دانش بنیان سیوان از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را با حمایت مالی شرکت توسعه کسب و کار MTeam و با هدف حمایت و شتابدهی به استارتاپ های حوزه اقتصاد دیجیتال آغاز نمود. سیوان استیشن به عنوان یک استارتاپ استودیو در راستای تسریع فرآیندهای رشد استارتاپ ها، علاوه بر سرمایه گذاری بر روی استارتاپ ها بر روی شتابدهنده های تخصصی و همچنین توسعه فضاهای نوآوری یا دهکده های استارتاپی نیز سرمایه گذاری می نماید.

سیوان در طی سالهای فعالیت خود توانسته تا بیش از ۵۰ استارتاپ را شناسایی، جذب و شتابدهی نماید و در این بین ۲ شرکت دانش بنیان، ۲ شرکت خلاق و بیش از ۵ شرکت فناور دیگر حاصل دوره های شتابدهی دقیق سیوان بوده است. سیوان با این تعداد خروجی که بعضا موفق به جذب سرمایه نیز شده اند، یکی از موفق ترین شتابدهنده های کل کشور می باشد.

شتابدهنده دانش بنیان سیوان همچنین تاکنون توانسته است بر روی ۳ شتابدهنده تخصصی دیگر نیز سرمایه گذاری نماید، این شتابدهنده ها که بر اساس رفع نیازهای یک جتمعه هدف خاص بنا نهاده شده اند، خود نیز موفقیت های چشمگیری را کسب نموده اند. شتابدهنده های شمسا، آیتونا و PDE سه شتابدهنده تخصصی سیوان می باشد.

سیوان همچنین به عنوان یه توسعه دهنده فضاهای نوآوری نیز در  کشور در حال فعالیت است و در توسعه فیزیکی فضاهای نوآورانه نیز سهم به سزایی داشته است. راه اندازی مرکز ایکس استیشن، کارخانه فناوری کرج، فضای نوآوری دکتر حسابی و بسیاری فضاهای دیگر از فعالیت های این شتابدهنده بوده است.

 

مشاهده وبسایت:

http://c1station.ir

  

   


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی