صاحبان کسب و کار

توسعه کسب و کار MTeam، در هفت محور اصلی به صاحبان کسب و کارهای مختلف، یاری می رساند که عبارتند از:

  • تامین مالی مورد نیاز جهت راه اندازی و پیشبرد کسب و کارها
  • گسترش و توسعه بازار کسب و کارها و ایجاد بازاری امن و مطمئن جهت ارائه خدمات و فروش محصولات
  • توسعه ارتباطات و روابط کسب و کارها با نهادهای دولتی و غیردولتی و ایجاد بستر تعامل برای آنها
  • جذب سرمایه برای کسب و کارها به منظور رشد و توسعه
  • کنترل پروژه های متعددی که هر یک از کسب و کارها در فعالیت های عمده خود به آنها مشغول هستند
  • ارائه مشاوره حقوقی جهت تبدیل شدن به یک برند حقوقی معتبر در سطح کشور
  • ارائه مشاوره برندینگ به صورت حرفه ای در راستای برندسازی و توسعه نام برند کسب و کارها در سطح ملی و جهانی

غرفه های ارائه خدمت

توسعه کسب و کار MTeam علاوه بر هفت خدمتی که پیشتر معرفی شدند، امکانات و خدمات دیگری را نیز در اختیار کسب و کارهای خود قرار می دهد. این خدمات همچون خدمات مشاوره مالی، تامین مکان استقرار، مشاوره های تبلیغاتی، مشاوره های حقوقی، خدمات صادراتی، تجازی سازی و فروش در قالب غرفه های ارائه خدمت به صورت دائم آماده خدمت رسانی به کسب و کارها می باشند. این امر سبب شده تا هزینه کسب و کارها در ابتدای فعالیت شان پایین بوده و با راهنمایی های صحیح، سریع تر به مقصد خود نزدیک خود نزدیک تر می شوند.

 

راه اندازی فضاهای کاری اشتراکی

یکی از فعالیت هایی که توسعه کسب و کار MTeam در راستای رشد کسب و کارهای خود انجام می دهد، راه اندازی فضاهای کاری اشتراکی است، یکی از تجربیات موفق در این زمینه، فضای کاری خیابان ویلاست. در این Work Space سه شرکت از سرمایه گذاری های موفق مجموعه MTeam به همراه غرفه های ارائه خدمت مالی اداری و توسعه بازار حضور دارند.

 

شاخص های مدیریتی

زمانی که یک کسب و کار، پروژه و یا استارتاپ تحت سرمایه گذاری شرکت توسعه کسب و کار MTeam قرار می گیرد،‌ به ۴ شاخصه اصلی را برای حفظ انسجام، در مدیریت کسب و کار مذکور توجه می‌شود:

۱. رویکرد برندینگ و هویت سازی مستقل MTeam Colors

۲. رویکرد منابع انسانی MTeam Family

۳. رویکرد فرهنگ سازمانی MTeam Culture

۴. رویکرد دانش محوری Learning Organization

 MTeam همواره اعضای سازمان مقابل را همچون اعضای خانواده خود می داند، برای برند و هویت مبتنی بر رنگ  آن سازمان اهمیت ویژه ای قائل می شود و به آن سازمان کمک خواهد کرد تا بتواند به صورت مستمر تحقیق کند، یاد بگیرد و آموخته های خود را اجرا نماید. به طور کلی فرهنگ سازمانی شرکت توسعه کسب و کار MTeam، «مسطح، باز و خلاقانه» بوده و این تلاشی است تا با استفاده از ساختمان‌ها و فضاهایی که حس برابری را در کنار رقابت القا می‌کنند، فرهنگ سازمانی مسطح اعمال شود. تصمیم گیری گروهی، احترام متقابل به عقاید افراد، فراهم ساختن محیطی شاد و صمیمی همراه با عملکرد بالا از دیگر مشخصه های فرهنگ سازمانی توسعه کسب و کار MTeam بوده که همواره سعی دارد از بدو ورود به پروژه ها و کسب و کارها، آن را حفظ کرده و گسترش دهد.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی