درباره ما

در بین بازارهای متنوع سرمایه، هر کدام ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند، حجم سرمایه مورد نیازبرای ورود، مدت زمان بازگشت سرمایه، میزان سود مورد انتظار و بسیاری از عوامل دیگر برای ورود به عرصه سرمایه گذاری در این بازارها مورد توجه می باشد. در این میان بازار اقتصاد دیجیتال به دلایلی چون دورنمای امیدوارکننده، بازدهی کوتاه مدت، امکان خلق ثروت، تاثیرناپذیری از شرایط رکود و تحریم، فضایی ایده آل برای سرمایه گذاران به شمار میرود و توانسته در سال های اخیر توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب نماید.

پارادایم های قالب در مبانی خلق ثروت در دنیای امروز تغییرات زیادی داشته و هر روز افراد بیشتری برای رسیدن به آمال و آرزوهایشان، جذب بازار اقتصاد دیجیتال می شوند. توسعه کسب و کار MTeam با دانشی برخاسته از تجربه شکست ها و موفقیت ها، امروز در حوزه ای فعالیت می کند که تلاقی دو بازار اقتصاد دیجیتال و اقتصاد دانش بنیان است. داشتن دانش و تجربه کافی در حوزه دیجیتال و صنایع دانش بنیان سبب شده که توسعه کسب و کار MTeam سرمایه گذاری های موفقی را در این حوزه داشته باشد.

مخاطبان اصلی توسعه کسب و کار MTeam بازار سرمایه است، برای مواجهه با این بازار ابزاری مورد نیاز است که MTeam سعی می کند آنها را در شرکت های تابعه ایجاد نموده و مسیر موفقیت آنها را هموار نماید.

نهاد مالی توسعه دهنده

توسعه و کسب و کار MTeam به عنوان سرمایه گذار وارد کسب و کارهایی می شود که امکان رشد، بازار گسترده و امید به توسعه در آن صنایع بالا باشد، در حوزه های دیگر سیوان به عنوان بازوی اجرایی توسعه کسب و کار هدایت جریان سرمایه گذاری ها را بر عهده دارد. صورت های مالی شفاف، تامین مالی آنی و مدیریت مالی قوی زیرساخت هایی است که بدین منظور در توسعه کسب و کار MTeam فراهم شده است. اساسا توسعه کسب و کار MTeam در هر مرحله از رشد یک کسب و کار راهکارهایی را برای افزایش بهره وری و تضمین سود سهامدار ارائه می نماید.

 

فعالیت های توسعه کسب و کار در سه محور اصلی سرمایه گذاری و هدایت جریان سرمایه گذاری برای سودآوری، مدیریت دارایی ها و حل مشکلات کلان دسته بندی می شود. بسیاری از فعالیت هایی که به عنوان ماموریت در دستور کار شرکت های تابعه قرار می گیرد، بر مبنای شناسایی معضلات دستگاه ها و نهادهای اجرایی راهکارهایی را بر اساس ظرفیت های داخلی مجموعه ارائه می نماید.