۰۶تیر ۱۳۹۸

اکوسیستم اشتغالزایی دیجیتال

در سال رونق تولید، شرکت توسعه کسب و کار MTeam قصد دارد تا با استفاده از ظرفیت های چهار شرکت خود در راستای اشتغالزایی از طریق آموزش، توانمند سازی، تسهیل گری و تضمین بازار گام بردارد. به همین منظور MTeamطرحی تحت عنوان اکوسیستم کارآفرینی اقتصاد دیجیتال با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز نموده است. این طرح چند فاز به بهره برداری خواهد رسید، در فاز اول از بوت کمپ زعفران و  اپ بازار در طی مراسمی در معاونت علمی، رونمایی خواهد شد.

 

بوت کمپ زعفران

در این بوت کمپ افراد با دانش برنامه نویسی ابتدایی می توانند تحت آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل با SDKزعفران قرار بگیرند و با استفاده از این SDKبه کد نویسی بپردازند. این بوت کمپ که با همکاری مشترک شرکت MTeam Academy و شرکت نرم افزار گستر زعفران برپا شده است قصد دارد تا ۱۰۰ نفر را به صورت حضوری و ۱۰۰۰ نفر را به صورت غیر حضوری آموزش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در بوت کمپ می توانید به آدرس www.saffroncode.ir مراجعه فرمایید.

 

اپ بازار

پروژه اپ بازار یکی از مهم ترین پروژه های اکوسیستم کارآفرینی اقتصاد دیجیتال می باشد که در آن تولید کنندگان اپلیکیشن و متقاضیان ساخت نرم افزار موبایل حضور دارند و می توانند در بستر ایجاد شده با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند. در این اپلیکیشن افراد آموزش دیده با زعفران و همچنین سایر فریلنسرها و تولیدکنندگان اپلیکیشن های موبایل می توانند حضور داشته باشند. این پروژه توسط موسسه مطهر نت پارسراهبری می شود که به واسطه تولید بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن موبایل موفق در مدت ۷ سال، قیمت گذاری کارشناسی بر روی درخواست های اعلام شده در اپ بازار را نیز بر عهده دارد. قیمت های کارشناسی به تعدیل بازار عرضه و تقاضای اپلیکیشن های موبایل کمک می نماید.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *